На Полтавщині підприємства-банкрути заборгували працівникам 11,1 млн грн

Левова частка заборгованості припадає на шість підприємств, що перебувають у процедурах ліквідації

Станом на серпень заборгованість із заробітної плати десяти підприємств-банкрутів Полтавщини складає 11,1 млн грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини.

З них 9,7 млн грн припадає на шість підприємств, що перебувають у процедурах ліквідації, та 1,4 млн грн - на чотири підприємства у процедурі розпорядження майном.

Серед боржників-банкротів опинилися ДП "ВО "Знамя", ДП НАК "Надра України" "Полтаванафтогазгеологія", ЗАТ "Мостобудівельне управління № 8" та Колективне підприємство залізобетонних виробів № 2.

У липні поточного року повністю ліквідована заборгованість із заробітної плати 2 млн грн перед колишніми працівниками ДП НАК "Надра України" "Миргороднафтогазрозвідка".

Нагадаємо, прокуратура Полтавщини домоглася суду над керівником підприємства за самовільне зайняття земельної ділянки площею майже 230 га. Слідством встановлено, що керівник сільськогосподарського підприємства, всупереч закону та без будь-яких правовстановлюючих документів, засіяв та обробив земель сільськогосподарського, які розташовані на території Попівської сільської ради Зіньківського району.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава