ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Полтавщині планують відродити річкові пасажирські перевезення

Наступного року регулярні рейси швидкісних катерів можуть об'єднати Дніпро, Київ, Черкаси та Кременчук

Depo.
19 червня 2017 11:12
ФОТО: depo.ua

18 червня, на р. Дніпро біля міста Кременчука здійснив пробну поїздку швидкісний корабель на підводних крилах "Ракета", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міськради.

З того часу, як було припинено регулярні пасажирські перевезення на Дніпрі, подібних суден в Дніпровській акваторії не було більше 20 років.

Відродити пасажирські маршрути на р. Дніпро планує компанія "Нібулон", швидкісні судна якої вже цього сезону курсують у Миколаївській і Херсонській областях, пов'язуючи маршрутами обласні центри і такі населені пункти, як Вознесенськ, Нова Одеса, Кінбурська коса, Нова Каховка та інші.

Проектом "Нібулона" зацікавився нардеп від Кременчука Юрій Шаповалов. За його пропозицією керівництво компанії організувало кілька пробних рейсів пасажирського судна, які пройшли цієї неділі.

Першим пасажирам пробного річкового рейсу подорож сподобалася. Для них вона стала не тільки комфортною, а й цікавою та корисною, бо під час мандрівки перед пасажирами відкриваються краєвиди обох берегів Дніпра.

Вже наступного року "Нібулон" готується зробити регулярними рейси через Кременчук. Маршрути можуть об'єднати Дніпро і Київ, Черкаси та Кременчук.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава