На Полтавщині посадовець виховної колонії забруднив тваринним навозом 35 соток землі

За результатами експертиз, збитки становлять майже 100 тис. грн

На Полтавщині колишньому виконувачу обов'язків директора підприємства Машівської виховної колонії № 9 повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 (забруднення земель відходами, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля) КК України. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавщини.

Досудовим розслідуванням з'ясовано, що посадовець упродовж шести місяців допускав порушення вимог санітарного та екологічного законодавства, внаслідок чого відходами життєдіяльності тварин забруднено понад 3 500 кв. м. землі на території Машівського району Полтавщини.

За результатами проведеної комплексної комісійної судової інженерно-екологічної та економічної експертизи визначено збитки, що становлять майже 100 тис. грн. Досудове розслідування триває.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині начальника відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА визнано винною та покарано за адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією. Посадовець не повідомила у встановленому порядку про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а також вчинила дії та ухвалила рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час виконання договору на поставку товарів з підприємством, керівником якого є її чоловік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава