На Полтавщині працівниця сільради шляхом махінацій привласнила майже 60000 гривень

Отримуючи від платників кошти за оренду землі, частину з них рахівник-касир систематично не оприбутковувала по бухгалтерському балансу

Прокуратурою Полтавщини скеровано обвинувальний акт щодо колишнього касира Трубайцівської сільради, яка за чотири роки привласнила з бюджету майже 60 000 грн від орендарів земельних ділянок. Про це повідомили у перс-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2009-2013 років, рахівник-касир Трубайцівської сільської ради, отримуючи від платників кошти за оренду землі, частину з них систематично не оприбутковувала по бухгалтерському балансу. Таким чином сільському бюджету завдано збитків на загальну суму майже 60 тисяч гривень.

Прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно обвинуваченої за ч. 1 ст. 191 (привласнення чужого майна - грошових коштів, яке було ввірене та перебувало у віданні особи) КК України.

Під час досудового розслідування шкода, завдана державі в особі органу місцевого самоврядування, добровільно відшкодована в повному об'ємі.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратурою Полтавщини затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо екс-керівника Глобинської районної державної адміністрації за обвинуваченням у шахрайстві, підробленні документів та зловживанням службовим становищем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава