На Полтавщині протягом тижня на ГРВІ захворіли 5773 людини

Найвищий показник захворюваності зафіксовано в Полтавському, Лохвицькому, Решетилівському районах, у містах Горішні Плавні та в Полтаві

Перевищення епідемічного порогу щодо грипу та ГРВІ на Полтавщині немає. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Коло.

Лікар-епідеміолог Полтавського обласного лабораторного центру Андрій Байбарза зазначив, що в Полтавській області триває сезонне зростання захворюваності, протягом тижня на ГРВІ захворіли 5773 людини, захворюваність знизилася на 7%, половина з усіх захворівших - діти.

На Полтавщині найвищий показник захворюваності зафіксовано Полтавському, Лохвицькому, Решетилівському районах, у містах Горішні Плавні та в Полтаві.

"При цьому інтенсивний ріст у порівнянні з минулим тижнем зафіксовано в місті Кременчуці, в Кременчуцькому та Полтавському районах", - додав Андрій Байбарза.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з 18 по 22 грудня в навчальних закладах Миргорода вводили обмежувальні заходи, пов'язані зі збільшенням кількості хворих на ГРВІ та грип. Станом на 17 грудня захворіло 30% учнів. Рішення про тимчасове припинення навчального процесу та запровадження плану санітарно-протиепідемічних заходів ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #грип