На Полтавщині розпочався продаж новоріних ялинок

Цьогоріч на Полтавщині планують продати 67 тисяч хвойних дерев

Лісогосподарське підприємство Полтавщини уже розпочало реалізацію новорічних ялинок, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Вже продали понад 11 тисяч хвойних дерев. Переважно це гуртові закупівлі, бо, зазвичай, так рано ялинки купують не звичайні громадяни в оселю, а підприємці для подальшої реалізації.

За словами прес-секретаря Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілії Гнатенко, закупівлі зараз йдуть ще не досить активно. Із початку грудня очікується більший попит на новорічні ялинки.

Поки що хвойні дерева можна придбати лише в самих лісництвах. Найближче до Полтави - "Чалівське Лісогосподарське підприємство", яке розташоване в Терешках. Ялинкові ярмарки з масового продажу розпочнуться традиційно перед днем Святого Миколая.

Ціна дерева в середньому складає 47 грн за метр. Конкретного району, з якого поставляють дерева немає. У кожному лісогосподарському підприємстві області є свої плантації ялинок, які спеціально вирощуються для продажу під Новий Рік.

Ялинки, які реалізуються під Новий рік віком від трьох років і більше. Цьогоріч на Полтавщині планують продати 67 тисяч дерев.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Полтаві на засіданні сесії міськради депутати розглянуть питання про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава