UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Полтавщині сільрада незаконно приватизувала завод вартістю майже 165 млн грн

Прокуратура вимагає повернути цілісний майновий комплекс загальною площею майже 4 га, який незаконно вибув з державної власності

Прокуратура Полтавщини намагається через суд повернути державі Лубенський насіннєобробний завод вартістю майже 165 млн грн, який було незаконно приватизовано. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

Виконавчим комітетом Засульської сільської ради Лубенського району зареєстровано право приватної власності на майновий комплекс Лубенського насіннєобробного заводу. Проте ухвалили дане рішення всупереч ЗУ "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації", відповідно до якого завод не підлягає приватизації.

Зміна правового режиму державного майна може бути здійснена лише в процесі приватизації, проведеної відповідно до положень законодавства за відповідним рішенням власника майна, в даному випадку Кабінету Міністрів України, який такого волевиявлення не висловлював. А отже з державної власності незаконно вибув цілісний майновий комплекс загальною площею майже 4 га та вартістю майже 165 млн грн.

З метою поновлення порушених інтересів держави прокуратурою подано позов до суду про визнання незаконними та скасування рішення виконавчого комітету сільської ради про державну реєстрацію права приватної власності, свідоцтв про приватну власність, визнання права власності за державою.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини пред'явила позовну заяву з вимогою повернути державі водний об'єкт площею 9,5 га, який Диканська РДА незаконно надала підприємцю в оренду, у тому числі, без проведення аукціону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook