На Полтавщині стрімко зростає кількість захворівших на кір (ВІДЕО)

10% батьків відмовляються робити дітям щеплення проти кору

Із початку року на Полтавщині зафіксовано вже 450 випадків захворювання на кір. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

У центрі первинної медико-санітарної допомоги №3 показали: вакцина є. Але 10% батьків відмовляються робити щеплення проти кору, зазначає завідувачка однієї з амбулаторій.

"У нашому центрі перехворіло 10 дітей і вони практично всі нещеплені", - повідомила завідувачка амбулаторії сімейної медицини № 8 Кінга Кузьменко.

"За 2017 рік всього захворіло всього 19 осіб і це вже було багато. 2018-го року підйом захворюваності продовжується, і вже з початку року захворіло понад 450 людей", - розповів завідувач відділення обласного лабораторного центру МОЗ Андрій Байбарза.

Лише упродовж останнього тижня в області захворіло 13 людей, з них семеро з Полтави.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що за оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, станом на 1 листопада на Полтавщині на кір захворіли 437 людей, з них 134 дитини. Всього з початку року в Україні на кір захворіли 36 455 людей - 14 111 дорослих і 22 344 дитини. Від ускладнень хвороби померло 15 людей: 11 дітей і четверо дорослих.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава