На Полтавщині у День закоханих одружились більше півсотні пар (ВІДЕО)

До акції "Кохання поза часом" долучилося чотири РАЦСи – Полтавський, Кременчуцкий, Миргородський і Лубенський 

Вчора, 14 лютого, близько 60 пар молодят з Полтавщини обрали для реєстрації шлюбу знаменний День закоханих, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на UA:Полтава.

Першою у Полтаві стала новоспечена сім'я з Нових Санжар Роман та Катерина Кондратенки. Молодята розповіли, що довго зустрічались і побратись хотіли у січні, проте їм ми довелось чекати ще місяць, тому і вирішили перенести знакову подію на 14 лютого. Батьки молодят таку ідею схвалили і вважають, що нумерологія лише сприятиме міцності їх кохання.

За словами начальниці Шевченківського відділу ДРАЦС Полтави Любові Висоцької, у День закоханих було призначено сім державних реєстрацій і чотири в рамках проекту "Шлюб за добу". А начальник обласного управління юстиції Олег Тимченко розповів, що в 2018-му кількість одружених на День святого Валентина була 70, проте і зараз на веб-портали надходять бажання одружитися навіть об опівночі.

Загалом на Полтавщині до всеукраїнської акції "Кохання поза часом" долучилося чотири відділи реєстрації. Крім цього полтавського, також – у Кременчуці, Миргороді та Лубнах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава