На Полтавщині у Кременчуці учнів не пускатимуть до шкіл без довідки про щеплення від кору

Нині у школах формують поіменний список дітей, які не мають документально підтверджених даних про вакцинацію

З 4 лютого у Кременчуці, рішенням тимчасової міської протиепідемічної комісії, до уроків не допускатимуть школярів, які не пройшли вакцинацію проти кору і не мають документів про медичні протипоказання. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

Для таких учнів навчальний процес буде забезпечено за сімейною (домашньою) формою освіти або за педагогічним патронажем. У всіх навчальних установах міста, підпорядкованих департаменту освіти Кременчука, триває процес формування поіменного обліку дітей, які не мають документів про щеплення проти кору.

До 29 січня батьки таких дітей будуть повідомлені в письмовому вигляді про необхідність проведення щеплення дітей проти кору. У подальшому вони мають надати підтвердження про проведення щеплень проти кору до адміністрації закладу освіти.

В педіатричних відділеннях ЦПМСД Кременчука запроваджено роботу кабінетів щеплення в дві зміни, з 08:00 до 18:00. Щеплення дітям проводиться безкоштовно, після медичного обстеження.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що з 28 січня, рішенням тимчасової протиепідемічної комісії, в Кременчуцькому ліцеї №5 введено карантин у зв'язку з випадком захворювання на кір одного з учнів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава