На Полтавщині відкрили кримінальне провадження щодо ділка, який нажився на "Голодоморі"

Підприємець завищив обсяги робіт по ремонту меморіалу "Голодомор-33" на загальну суму майже 50 тис. грн

Прокуратура Полтавщини повідомила про підозру директору підприємства, який завищив обсяги робіт по ремонту меморіалу "Голодомор-33" на загальну суму майже 50 тис. грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Підприємця підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 2 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.

Під час досудового розслідування виявлено, що у серпні 2017 року між відділом культури і туризму Лубенської райдержадміністрації та приватним підприємством укладено договір підряду щодо капітального ремонту меморіалу "Голодомор-33".

У подальшому, підприємець вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо об'ємів фактично виконаних робіт. Зловмисник завищив обсяги робіт і на підставі власноруч складеного та підписаного акту приймання виконаних будівельних робіт безпідставно отримав майже 50 000 грн бюджетних коштів.

Згідно висновку комплексної судової будівельно-технічної та економічної експертизи встановлено, що до акту включено завищені, в порівнянні з фактичними, обсяги робіт по капітальному ремонту меморіалу, чим самим спричинено збитки бюджету.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини повернула державі з незаконного користування 228 га сільськогосподарських земель, вартістю майже 33 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава