На Полтавщині виявили порушення у закупівлі продуктів харчування для школи

Прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про визнання недійсним договору

Прокуратура Полтавщини виявила, що загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради та фізична особа-підприємець з порушенням уклали договір купівлі-продажу на закупівлю продуктів харчування для навчального закладу на загальну суму майже 200 тис. грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

В договорі не визначений конкретний предмет закупівлі, одиниця виміру, загальна кількість товару та його ціна за одиницю, відсутні вимоги щодо якості товару, що порушує ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", Цивільного та Господарського кодексів.

Зважаючи на виявлені порушення вимог діючого законодавства, прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про визнання недійсним договору та про припинення зобов'язань за ним на майбутнє.

За позовом прокуратури судом відкрито провадження.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що за матеріалами органів прокуратури Полтавщини розглянуто протокол та притягнуто до відповідальності за корупційне адміністративне правопорушення колишнього держінспектора ГУ Державної фіскальної служби. Судом було розглянуто протокол про порушення додаткових заходів здійснення фінансового контролю екс-інспектором і встановлено, що придбавши квартиру, він повідомив про суттєві зміни у майновому стані в порушення встановленого Законом десятиденного строку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава