На Полтавщині вже почали готуватись до опалювального періоду 2018-2019

"Полтаваобленерго" проводить планові ремонти котлів та теплових генераторів, також приводять до ладу теплові мережі

Сьогодні, 16 травня у Кременчуці відбулося засідання штабу з підготовки теплоелектро-централей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, пише Depo.Полтава.

За словами фахівців, необхідні роботи проводяться відповідно до графіку. Зокрема, "Полтаваобленерго" проводить планові ремонти котлів та теплових генераторів, а також приводить до ладу теплові мережі. Нині працюють у нагірній частині міста, а з 4 червні по 22 липня – виводитимуться в ремонт теплові мережі центральної частини міста.

Також у планах - ремонт житлового фонду, дахів, здача теплових вузлів управляючими компаніями. Ведеться відповідна підготовка до зимового періоду і у закладах освіти, медицини, культури та комунальних підприємствах.

Представники теплопостачальних організацій наголосили на необхідності усунення проблем щодо ізоляції теплових мереж у підвалах житлових будинків, також просили вирішити питання обмеження доступу сторонніх осіб до теплових вузлів та замінити пошкоджене скло на вікнах і двері до технічних приміщень.

У міськраді зазначили, що питання підготовки до нового опалювального сезону триматимуть на постійному контролі, а вже станом на 1 жовтня 2018 року готовність до подачі тепла має бути стовідсотковою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава