ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині запрацювала перша поліцейська станція (ВІДЕО)

На території нової станції у Ланнівській ОТГ цілодобового чергуватиме дільничий офіцер поліції, діятиме ігрова кімната для дітей та місце для відпочинку правоохоронців

Depo.
13 червня 2018 12:05
ФОТО: depo.ua

На Полтавщині у Ланнівській ОТГ відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме шість населених пунктів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

На її території працюватиме група швидкого реагування, що виїздитиме на термінові виклики. Дільнична станція розташована у центрі громади – селі Ланна.

У станції цілодобового чергуватиме дільничний офіцер поліції. Робота з розглядом та реєстрацією заяв проходитиме як і раніше, проте, завдяки станції, швидше та більш оперативно.

Також на станції облаштували ігрову кімнату для відвідувачів з дітьми та місце для відпочинку правоохоронців. У громаді працюватиме два дільничних, одна посада нині вакантна.

На території Ланної розмістили шістнадцять камер спостереження - переважно на перехрестях та вулицях з інтенсивним рухом. Протягом трьох наступних років планують закупити ще 50 камер.

Поліцейська станція у Ланнівській ОТГ обслуговуватиме шість населених пунктів, це близько 4 тисяч людей. Нині ж на Полтавщині створюють ще три подібні станції - у Зіньківському, Глобинському та Кобеляцькому районах.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава