На Полтавщині зареєстрували випадки захворювання на три штами грипу

Епідемії грипу немає, проте медики закликають містян вакцинуватись для профілактики

У Полтавській ОДА під час апаратної наради обговорили епідемічну ситуацію з захворюваності на грип у 2018 році та профілактику грипу і ГРВІ у поточному році, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської облдержадміністрації.

За словами директора Департаменту охорони здоров'я Віктора Лисака, нині на Полтавщині епідемії грипу немає. Також він зазначив, що у 2018 році різкого підйому захворюваності не було зареєстровано. Підвищення відповідних показників спостерігали у Горішніх Плавнях, Полтавському, Котелевському й Хорольському районах. До стаціонару госпіталізовано з усієї кількості населення 0,3%, а від кількості тих, хто захворів, – 3-5%. Цей показник є сталим, стабільним.

Відповідно до результатів проведеного аналізу вірусологічних досліджень, на території Полтавщини зареєстрували випадки захворюваності на грип типу А, В і Н1N1. Нині оперативний штаб детально аналізує випадки госпіталізації та виїжджає на місця, де є підйоми показників захворюваності. Віктор Лисак наголосив, що першочерговим заходом протидії захворюваності на грип і ГРВІ є своєчасні щеплення.

Під час апаратної наради проінформували, що вже понад 72% жителів Полтавщини уклали декларації із сімейними лікарями, а є й території, де досягнули результату понад 90%.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що станом на 21 січня на гострі респіраторні інфекції (ГРІ) захворіло 5 924 мешканців Полтавщини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #грип