На Полтавщині збудують меморіал на честь болгарського царя

У Новосанжарському районі побудують меморіальний комплекс на честь болгарського царя Хана Курбата

Depo.
18 травня 2017 18:30
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 18 травня очільники Полтавської ОДА зустрілися з з представниками болгарської делегації, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

На заході обговорювали питання будівництва меморіального комплексу на місці захоронення болгарського царя Хана Курбата, у селі Мала Перещепина (Новосанжарський район), а також підготовку до проведення на території Полтавщини Собору болгар.

Делеганти зазначили, що Полтавщина для них – знакове місце, адже саме тут розпочалося формування їхньої держави. Тому хочуть створити новий туристичний об'єкт, який стане підтвердженням того, що Болгарія та Україна – це два братні народи, які поважають один одного.

Нині у селі Мала Перещепина встановлений пам'ятний знак на місці поховання Хана Курбата, а до нього веде 220-метрова доріжка. Але цього року представники фонду планують покращити територію та змінити пам'ятну споруду.

Спочатку - побудувати пам'ятник, щоб там могли проводитися Собори. Болгари представили новий проект пам'ятника, на якому зображений монарх разом із синами. Також, неподалік комплексу планують побудувати музей та готель для розміщення гостей.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава