На Полтавщині зеків годували смертельно небезпечним м'ясом

Прокуратура заборонила керівникам виправних установ використовувати чотири тонни замороженої курятини, в якій виявили збудник Listeria monocytogenes, та відкрила кримінальне провадження

Прокуратура Полтавської області здійснила із залученням фахівців Держпродспоживслужби перевірку в установах "Божковська виправна колонія №16", "Крюковська виправна колонія №29", "Полтавська виправна колонія №64" та "Надержинщинська виправна колонія №65" щодо забезпечення засуджених належним харчуванням. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини.

Під час перевірки виявлено порушення санітарних правил та норм: за результатами проведених санітарно-мікробіологічних досліджень, у всіх зразках курячого м'яса у всіх чотирьох колоніях виявлено збудник Listeria monocytogenes, який може призвести до захворювання на лістеріоз. Від цієї хвороби в Україні вже зафіксували перший летальний випадок.

Прокуратура заборонила керівникам виправних установ використання такого м'яса - це понад чотири тонни замороженої курятини. Також Полтавська місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідування, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України.

Нагадаємо, що 16 серпня Генеральний прокурор Юрій Луценко призначив заступником прокурора Полтавщиниі Олега Грицака, сина очільника Служби безпеки України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава