На Полтавщині 11 тисяч сімей долучились до програми "Теплі кредити"

Понад 4 тисячі отримувачів кредитів є субсидіантами

Станом на 27 березня на Полтавщині успішно діє програма надання житлових субсидій - їх призначили 230 тис. домогосподарствам. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА.

Нині субсидіями забезпечено 229,9 тисяч сімей з Полтавщини, що становить 40% від загальної кількості домогосподарств. Середній розмір субсидії в опалювальний сезон — 1693 грн. За словами очільників обласної влади, субсидіанти зацікавлені у впровадженні заходів з енергоефективності і активно долучаються до програми "Теплі кредити". Нею скористались вже 11 тисяч сімей яких 4,3 тисячі – одержувачі субсидій.

З березня введено кілька форм нарахування субсидій:

1) Безготівкова (нараховується для осіб, що вперше звертаються для отримання субсидії та тих, у кого відбулися зміни у складі сім'ї. Здійснюється через зарахування коштів на рахунок в "Ощадбанку");
2) Готівкова (нараховується для тих, хто отримував субсидію минулоріч. Для пенсіонерів вона приходить через пенсійний фонд разом із пенсією, для інших — через "Ощадбанк"). 

Окрім того на Полтавщині органи соціального захисту населення своєчасно працюють з боржниками за житлово-комунальні послуги. Їх інформують про суму боргу, сприяють в укладенні угоди про його реструктуризацію чи надають допомогу в погашенні.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Кременчуці в 2019 році продовжить дію соціальний проект щодо тимчасового працевлаштування на час літніх канікул учнів та студентів пільгових категорій. Кошти на оплату їх праці закладено в міському бюджеті Кременчука. Розмір заробітної плати за місяць, яку отримають учні та студенти за участь в громадських роботах, відповідає мінімальній заробітній платі по Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава