ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині бійцю АТО сільрада відмовила надавати житло

3-кімната квартира дісталася секретарю сільської ради
Depo.
31 липня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua

Бійцю антитерористичної операції 35-річному Василеві Мирненку із села Слободо-Петрівка Гребінківського району на Полтавщині сільрада відмовилася надати житло. Вільну 3-кімнатку отримала співробітниця сільради 40-річна Світлана Єфременко, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Gazeta.ua".

Василь Мирненко рік воює поблизу міста Щастя на Луганщині. Заяву на отримання житла написав місяць тому. У селі саме з'явилася квартира у комунальній власності.

Як учасник бойових дій Василь має першочергове право на її отримання. Тоді, розповів Василь, подав заяву на вселення. Секретар сільради відразу повідомила бійцю, що також претендує на це помешкання. Мовляв, вона раніше написала заяву на отримання цієї 3-кімнатної квартири. Про те, що квартиру віддали секретарю сільради Василь дізнався на передвій.

Нині Василь тісниться у недобудованій сільській хаті з дружиною та двома малолітніми дітьми. Після того як повернеться боєць збирається поскаржитися в прокуратуру. Вважає, що рішення сільрада ухвалила незаконно.

Світлана Єфременко 20 років працює в сільраді. Каже, якби їй відмовили - переїхала би в інше село.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.