ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині через зруйновану негодою дорогу, вагітних жінок везли у лікарню трактором

Чорнухинський район на Полтавщині і досі оговтується після страшної зливи з градом, яка пройшла на території району 22 червня
Depo.
30 червня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині через зруйновану негодою дорогу, вагітних жінок везли у лікарню трактором
На Полтавщині вагітних везли до лікарні трактором

Сотні підтоплених домівок, гектари втрачених посівів та городів, мертва худобина та домівки без дахів - це не весь перелік проблем, з якими зіткнулися мешканці підтоплених населених пунктів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт города Полтавы.

Крім матеріальних збитків, регіон потерпає від нестачі чистої питної води, адже вода в колодязях може бути небезпечною для життя.

На Полтавщині вагітних везли до лікарні трактором - фото 1

Депутат Полтавської обласної ради Василь Стасовський розповів з трибуни про наслідки негоди для району. За його словами, село Хейлівщина Чорнухинського району через вщент зруйновану негодою дорогу, лишилося відрізаним від світу. Двох вагітних довелося заздалегідь вести до лікарні трактором, побоюючись, щоб пологи не почалися вдома, адже швидка туди навряд чи приїде.

Розповів депутат і історію місцевого мешканця, якому довелося хоронити матір, яка померла в лікарні Лубен, в чужому місті, адже не було змоги доправити тіло померлої у рідне село.

Також за словами депутата, в районі до цього часу знаходять тіла загиблих тварин, що враховуючи спеку, може стати причиною появи небезпечних збудників інфекцій.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на