ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині чорні піарники взялися за Капліна і Матковського

"Смертоносні аптечки Матковського" та "непросте життя Капліна": кандидатів продовжують дискредитувати
Depo.
15 жовтня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині чорні піарники взялися за Капліна і Матковського
На Полтавщині чорні піарники взялися за Капліна і Матковського

Цього тижня у Полтаві масово розповсюджують брошури та газети із чорним піаром проти кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського (політична партія "Блок Петра Порошенка - Солідарність") та полтавського нардепа, який очолив "Партію Простих людей", Сергія Капліна, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу ГМ ОПОРА.

Так, невідомі розповсюджували по поштових скринях кольорові буклети "Андрій "Половинка" Матковський. "Я відпочив та знову хочу бути мером".
У буклеті мова йдеться про "відкрите" життя кандидата на посаду міського голови. Починається усе із пояснення, звідки взялося прізвисько "половинка". У ньому також йдеться про досвід подорожей та життя за кордоном, бізнес, нерухомість та автомобілі кандидата. Та, окрім того, на останній сторінці вказано, як Андрій Матковський переходив із партії в партію. Такий іронічний бюлетень встигли розповсюдити по усьому місту.

На Полтавщині чорний піар дійшов до Капліна і Матковького - фото 1

Третя хвиля чорного піару проти кандидата пройшла 13 жовтня, коли по місту розповсюдили інформаційний бюлетень, де зібрана "брудна" інформація на Андрія Матковського. До рук спостерігача Громадянської мережі ОПОРА потрапило видання випущене під заголовком "Громадський рух "Полтавська громада разом". У бюлетені не зазначений ані замовник, ані тираж. Головна стаття написана від імені Віри Маслак (самовисуванець), кандидата на посаду міського голови. Вона має назву "Віра Маслак - за правду! Віра Маслак - проти половинки!".

Сама ж Маслак відхрестилася від цього матеріалу, пояснивши, що не вважає Матковського своїм конкурентом. Головний опонент, за словами кандидатки, для неї Олександр Удовіченко - екс-губернатор Полтавщини.

Окрім її матеріалу, у виданні розміщені й інші статті, які очорнюють Андрія Матковського. Одна із них називається "Смертоносні аптечки Матковського", де розповідається, що якась жінка отруїлася ліками із "Аптечки Матковського" та померла.

У матеріалі пишуть, що "Того жахливого дня Марія Семенівна пила ліки двічі: вранці і близько 16-ї години. Утром випила - ніби нічого. А під вечір прихватило ще… Я й не вспів нічого понять, вона тільки охнула… Вмерла, вмерла моя Маша, випила те прокляте лікарство й умерла…". У цьому виданні немає ні прізвища, ні фотографій чоловіка, на основі слів якого написана стаття.

На Полтавщині чорний піар дійшов до Капліна і Матковького - фото 2

Кілька тижнів тому чорний піар розповсюдили і на народного депутатом та засновником політичної партії "Партія Простих Людей" Сергієм Капліним. По місту так само за ніч розповсюдили кольорові буклети з назвою "Спецвипуск. Газета Простих Людей", присвячені народному депутату та засновнику партії Сергію Капліну. У буклеті мова йшла про життя по за роботою народного депутата перед виборцями. Там написали про статки нардепа, які він витрачає на свій відпочинок. З фотографіями описували і вартість житла, харчування, гаджетів.

На Полтавщині чорний піар дійшов до Капліна і Матковького - фото 3

Сергій Каплін у відповідь публічно виступив і заявив, що таким чином намагаються заплямувати його репутацію. Лідер партії переконаний, що це чорний піар, адже він особисто не має жодного відношення до бюлетеню. Натомість він публічно звинуватив у скоєному міського голову Полтави та кандидата на посаду міського голови Олександра Мамая (політична партія "Совість України").

Замовників провокативних бюлетенів не знайшли. В обох випадках на звороті відсутні вихідні дані.

В обох випадках кандидат на посаду міського голови Андрій Матковськіий та народний депутат Сергій Каплін написали заяви до міліції, аби знайти правопорушників.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.