На Полтавщині депутати не "здали" провулок Бандери

На сесії Кременчуцької міськради було винесене питання про перейменування провулку Степана Бандери на Осінній, але підтримки воно не отримало
Depo.
29 листопада 2016 19:45
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині депутати не "здали" провулок Бандери
На Полтавщині депутати не "здали" провулок Бандери

29 листопада на сесії Кременчуцької міськради депутати розглянули питання про перейменування вулиць, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ТелеграфЪ.

Вулиці Новоросійської дали нову назву на честь героя АТО Артема Носенко.

Депутат Денис Терещенко ( "Оппоблок") запропонував доповнити проект рішення: перейменувати в Осінній провулок Степана Бандери (раніше він називався Жовтневим). Терещенко пояснив, що мешканці провулку були за назву Осінній. З трибуни з цим же проханням виступила одна з мешканок провулку.

Денис Терещенко запропонував надати людям можливість самим обирати назву їх вулиць. Це обурило громадських активістів, і в залі почався шум. У підсумку тільки 6 депутатів проголосувало за цю пропозицію, і вона не пройшла. Терещенко прокричав з місця, що люди будуть вибирати назву вулицям, а не політики.

Раніше, на одній з попередніх сесій, це ж питання ставив депутат Віталій Таценюк ( "Батьківщина"), з тим же результатом.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".