На Полтавщині депутати не "здали" провулок Бандери

На сесії Кременчуцької міськради було винесене питання про перейменування провулку Степана Бандери на Осінній, але підтримки воно не отримало
На Полтавщині депутати не "здали" провулок Бандери
На Полтавщині депутати не "здали" провулок Бандери

29 листопада на сесії Кременчуцької міськради депутати розглянули питання про перейменування вулиць, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ТелеграфЪ.

Вулиці Новоросійської дали нову назву на честь героя АТО Артема Носенко.

Депутат Денис Терещенко ( "Оппоблок") запропонував доповнити проект рішення: перейменувати в Осінній провулок Степана Бандери (раніше він називався Жовтневим). Терещенко пояснив, що мешканці провулку були за назву Осінній. З трибуни з цим же проханням виступила одна з мешканок провулку.

Денис Терещенко запропонував надати людям можливість самим обирати назву їх вулиць. Це обурило громадських активістів, і в залі почався шум. У підсумку тільки 6 депутатів проголосувало за цю пропозицію, і вона не пройшла. Терещенко прокричав з місця, що люди будуть вибирати назву вулицям, а не політики.

Раніше, на одній з попередніх сесій, це ж питання ставив депутат Віталій Таценюк ( "Батьківщина"), з тим же результатом.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".