На Полтавщині до річниці від Дня народження Миколи Гоголя відкриють Центр дозвілля

На урочисте відкриття 1 квітня до Центру завітають не лише жителі області та інших регіонів України, а й іноземні делегації

На Полтавщині в с. Гоголеве Шишацького району завершують роботи з реконструкції будинку культури та прилеглої території в Національному музеї-заповіднику Миколи Гоголя.  Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

1 квітня з нагоди 210-ї річниці від Дня народження Миколи Гоголя тут відкриють Центр дозвілля. Ремонт у приміщеннях будинку, де облаштують прес-центр, бібліотеку, зал для проведення урочистостей та картинну галерею, вже на стадії завершення. Будівельники завезли меблі та почали монтаж світло-звукового обладнання, а також встановили сигналізацію й відеоспостереження.

Реконструкцію планують завершити до 30 березня. На урочисте відкриття завітають не лише жителі області та інших регіонів України, а й іноземні делегації. Зокрема підтвердили участь гості з Італії, Польщі та Словаччини.

Цього року з обласного бюджету на реконструкцію музею-садиби та будинку культури виділили понад 20 млн грн. Загалом вартість проекту – понад 50 млн грн.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що11 березня на сайті Полтавської міськради з'явилася електронна петиція до міської влади №308 "Спорудження меморіалу жертвам Голодомору". Від влади Полтави вимагають: "Увіковічнити пам'ять про жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, спорудженням меморіалу в місті Полтава", - написав автор петиції Віталій Сороковий. Для подальшого розгляду міськрадою петиція повинна набрати 250 голосів.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава