ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині фахівці вчилися як убезпечити людину від злочину

Україна готується до нового Закону "Про пробацію"
Depo.
27 серпня 2015 10:48
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині фахівці вчилися як убезпечити людину від злочину
На Полтавщині фахівці вчилися як убезпечити людину від злочину

Працівники кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України з Полтавської, Харківської, Сумської та Черкаської областей взяли участь у 2-денному тренінгу "Кейс-менеджмент в роботі служби пробації", де вивчали нові методи роботи кримінально-виконавчої інспекції, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Організатори заходу - БО "Світло надії" за підтримки DVV international в Україні поставили собі за мету практичного та теоретичного навчання фахівців служби пробації, на виконання Закону України "Про пробацію", який вступає в дію у серпні поточного року. Крім ознайомлення із базовими поняттями, основний акцент тренери поставили на навчанні кейс-менеджменту.

"Наша організація є одним із розробників інноваційних методів роботи з правопорушниками. Служба пробації тепер зможе направляти свої зусилля не лише на контроль, а й на забезпечення соціальних, психологічних, освітніх, юридичних потреб людини, недостача яких є одним з головних критеріїв, який штовхає її на скоєння злочину. Це можуть бути проблеми з житлом, працевлаштуванням, здоров'ям. Забезпечення основних таких потреб людини впливає на зниження рівня злочинності", - зазначив керівник пенітенціарного напрямку, член Ради директорів БО "Світло Надії" Роман Дрозд.

Керівники міжрайонних відділів кримінально-виконавчої інспекції, інспектори з соціальної та психологічної роботи відпрацьовували на тренінгу навички, які зможуть застосувати у своїй повсякденній роботі.

Тренінг відбувся в рамках проекту "Ресоціалізація та професійне навчання засуджених" та виконання 3-стороннього Меморандуму між Державною пенітенціарною службою України, Міністерством освіти і науки України та DVV international в Україні, який підписали у березні поточного року.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.