ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині мати проголосувала за сина, а потім за себе

151 округ: два бюлетені в одні руки в Гадячі та агітація на дільниці
Depo.
17 липня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині мати проголосувала за сина, а потім за себе
На Полтавщині мати проголосувала за сина, а потім за себе

Мати проголосувала за себе і сина на дільниці у Гадячі. Бюлетені видав член ДВК від Валерія Богуна, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Фейсбук кандидата в нардепи від Партії простих людей" Мергія Мамояна.

На ДВК №530045 міста Гадяч громадянка Жуківець отримала бюлетень на паспорт сина. Проголосувавши з чужими документами, прийшла через деякий час ще раз із своїми. Спостерігачі кандидата в народні депутати Сергія Мамояна зафіксували цей факт та склали акт і скаргу до ОВК.

"Член ДВК , яка видала два бюлетені в одні руки - представник кандидата Валерія Богуна Людмила Кожевнікова - одного із 20 технічних кандидатів "батьківщинівця" Руслана Богдана. Вона порушила ч. 3 ст 85 ЗУ "Про вибори народних депутатів" та ст. 158-1. Кримінального Кодексу "Незаконне використання виборчого бюлетеню, голосування виборцем більше, ніж один раз", що карається обмеженням волі на строк до 3 років", - написав Сергія Мамоян.

Аналогічне покарання може чекати і виборицю, яка порушила закон. Спостерігачі також вимагатимуть визнати бюлетень з голосуванням за сина недійсним.
В Гадячі зафіксовані одразу кілька таких голосувань. Також на одній із дільниць в місті член ДВК закликав виборців голосувати за Руслана Богдана, повідомив кандидат.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на