ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині міжнародну трасу будуватимуть по людських хатах

Депутати Полтавської обласної ради поки в ситуацію не втручаються
Depo.
27 липня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині міжнародну трасу будуватимуть по людських хатах
На Полтавщині міжнародну трасу будуватимуть по людських хатах

Учора, 26 липня, кілька десятків жителів села Копили під Полтавою провели пікет під стінами Полтавської облдержадміністрації. Вимагають зупинити будівництво міжнародної траси Київ-Харків-Довжанський. Її планують збудувати на місці людських хат, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Gazeta.ua.

Третій етап будівництва автотраси передбачає створення розв'язки, яка стане окружною дорогою в Полтаві. Згідно проекту траса буде над людськими будинками і дворами, але із мешканями навіть обговорення не провели., зазначають місцеві жителі. У кожного це приватизовані ділянки: близько 30 подвір'їв і більше 100 людей. Про відселення і надання компенсацій чи житла зараз мова не йде. Обурені люди звернулися до начальника "Полтаваавтодору" Володимира Трояновського, який порадив їм- зібрати правовстановлюючі документи і надіслати в представництво Світового банку. Сказав, що там розглянуть і вирішать чи давати кошти за землю. Звертались до Міністерства інфраструктури, до Кабміну і керівництва області, але отримали тільки відписки. Стверджують, що від траси у них буде 25 метрів, а цього цілком достатньо. Хоча згідно Державних будівельних норм житлові будинки мають бути на відстані від 50 до 90 метрів від міжнародних автошляхів. Люди налаштовані рішуче і готові перекривати трасу Київ-Харків.

Під час сесії Полтавської обласної ради селяни звернулись із проханням до депутатів допомогти розібратись у цій ситуації. 

Нагадаємо, що під час будівництва траси Київ-Харків з'явиться окружна дорога від села Супрунівка до села Копили, в об'їзд міста Полтава.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на