На Полтавщині на Дніпрі оселилися лебеді

Кременчужани переживають, щоб красені-птахи не замерзли і не померли з голоду

На Полтавщині на Дніпрі оселилися лебеді
На Полтавщині на Дніпрі оселилися лебеді

Відразу кілька лебедів оселилося на Дніпрі біля острова "Фантазія", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку Газету.

Птахи плавають у проймі Дніпра, час від часу відлітають, а потім повертаються. Жителі Кременчука переживають, щоб вони не замерзли і не померли з голоду.

Екологи пропонують годувати птахів, але підійти по льоду до них не можуть, тому

Читайте також: Місія нездійсненна. "Допит" Шуляка показав, що справа Януковича - сумний "висяк"
пропонують возити їжу глісером рятувальників.

Читайте також: Ужгородському "Водоканалу" не святкувалося

Читайте також: Нa Кропивниччині міжміські дороги зaсніжені, aле їздити по них можнa

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у " Ужгородському "Водоканалу" не святкувалося Ужгородський "Водоканал" повідомив про роботи, виконані протягом різдвяних вихідних Що вирішить Гаага. Про можливий трибунал над Януковичем стане відомо через три місяці Що вирішить Гаага. Про можливий трибунал над Януковичем стане відомо через три місяці Судовий процес над колишнім режимом під міжнародною егідою технічно реалізувати легше, ніж за українськими законами Місія нездійсненна. "Допит" Шуляка показав, що справа Януковича - сумний "висяк" Місія нездійсненна. "Допит" Шуляка показав, що справа Януковича - сумний "висяк" Все, що світить Януковичу від Генпрокуратури, - заочне засудження за березневий заклик ввести російські війська. На решту не вистачає доказової бази 25 років у топку реформ. Як Янукович перетворив реформи на лайку 25 років у топку реформ. Як Янукович перетворив реформи на лайку Продовжуємо цикл матеріалів, присвячених проваленим реформам за 25 років після референдуму про незалежність