ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині на рахунках кіберзлочинців заблоковано п'ять мільйонів гривень

За півроку на цілодобовий електронний портал кіберполіції надійшло 213 звернень
Depo.
7 липня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині на рахунках кіберзлочинців заблоковано п
На Полтавщині на рахунках кіберзлочинців заблоковано п'ять мільйонів гривень

На Полтавщині найбільша кількість кіберзлочинків  - це шахрайства в мережі інтернет, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Про це на прес-конференції розповів начальник відділу протидії кіберзлочинності в Полтавській області Слобожанського Управління кіберполіції Олександр Кравченко. 

Найпоширенішими є шахрайства під час продажу та купівлі товарів в інтернеті. По сумах збитків набйільше шкоди завдають шахрайства з використанням систем дистанційного банківського обслуговування. 

За півроку на цілодобовий електронний портал кіберполіції надійшло 213 звернень і 36 на особистому прийомі. За цими фактами до ЄРДР внесено 86 фактів, до справи - 127, малозначність - 80, повернуто кошти- 47. 

На Полтавщині на рахунках кіберзлочинців заблоковано п'ять мільйонів гривень, які намагалися викрасти за допомогою програмного забезпечення. Наразі ведеться розслідування. 

Особливість кіберзлочинів, за словами Кравченка, полягає в тому, що вони досить анонімні та не прив'язані до певної території. Особливість протидії цих злочинів полягає у якісній співпраці з підрозділами територіальними, в інших регіонах та країнах. 

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на