ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині надають безоплатну юридичну допомогу переселенцям

Центри безоплатної правової допомоги для переселенців працюють у Полтаві, Миргороді, Кременчуці та Комсомольську
Depo.
13 жовтня 2015 17:03
ФОТО: depo.ua

На базі Благодійної організації "Світло надії" відкрито новий напрям діяльності - Центр безоплатної первинної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу БО "Світло надії". Юристи організації готові консультувати жителів Донеччини, Луганщини, а також АР Крим з основних юридичних питань.

Головна мета проекту - допомогти внутрішньо переміщеним особам соціально адаптуватися на Полтавщині у зв’язку з їх переїздом, та надати їм кваліфіковану безоплатну правову допомогу.

Фахівці "Світла надії" допоможуть у роз’ясненні юридичних процедур, розкажуть, як правильно оформлювати заяви, скарги та іншу документацію.

Клієнти організації зможуть отримати інформацію стосовно доступу до медико-соціальних послуг та життєво-необхідних лікарських засобів, що мають надаватися особам, які хворі на цукровий діабет, ВІЛ, гепатит, ниркову недостатність, тощо.

Окрім того, юристи допоможуть у вирішенні питань, пов’язаних з правопорушенням в доступі до соціальних послуг, таких як:

- влаштування у дошкільні заклади, школи, училища, ВУЗи;

- прийом на роботу;

- отримання соціальних виплат.

Внутрішньо переміщені особи можуть звертатися до юристів за адресою: вулиця Жовтнева, 45, (приміщення Полтавської обласної державної адміністрації, кабінет 120, Обласний контактний центр ).

Також організація співпрацює з центрами соціальних служб для сім’ї та молоді у Миргороді, Кременчуці та Комсомольську. Ви можете звертатися до них за адресами:

- Миргородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Адреса – м. Миргород, вул. Сорочинська, 14

- Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Адреса – м. Кременчук, вул. Радянська, буд.15/4

- Комсомольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Адреса – м. Комсомольськ, вул. Миру, 8.

Більше цікавого знаходьте на Depo.Полтава.