ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині нахабно дерибанять корисні копалини

У Хоролському районі продовжують незаконно видобувати глину
Depo.
18 серпня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині нахабно дерибанять корисні копалини
На Полтавщині нахабно "дерибанять" корисні копалини

Незаконний видобуток корисних копалин здійснюють поблизу Хорола на Полтавщині, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Радіо Свобода".

На місці земельних ділянок та будинків утворили котлован завбільшки 10 метрів. Місцеві мешканці скаржаться на такий видобуток глини правоохоронцям області, а ті обіцяють ретельну перевірку. Тим часом у цьому районі з'являються нові кар'єри й роботи на них розгортаються повним ходом.


Глину у несанкціонованому кар'єрі біля Хорола на Полтавщині видобувають для будівництва автотраси Київ-Харків-Довжанський. На місці родючих земель, зруйнованих будинків, розорених поховань жителів села Коломийцеве Озеро, утворився гігантський котлован.​ Постраждалі землевласники стверджують, що хтось "на горі", прикриваючись державними інтересами, "кришує" незаконний видобуток глини.

Хорольський район налічує сім подібних кар'єрів. Новий котлован розгорнувся поблизу села Павлівка. Там працює будівельна техніку з дніпропетровськими номерами, яку прикрашають логотипи італійської фірми "Тодіні", котра й будує автомагістраль і водночас розробляє кар'єри та вивозить глину. Правоохоронні органи обіцяють розібратися. Кар'єрні роботи тривають.

А тим часом голова обласної ради Петро Ворона запевняє, що на хорольському кар'єрі відбувається "нахабний дерибан глини". Петро Ворона публічно звинувачує у цьому прокурора області та начальника обласної міліції. Говорить, раз вони не протидіють незаконному видобутку корисних копалин біля Хорола, значить "вони в долі".

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.