На Полтавщині незаконно приватизували Кобеляцький комбінат хлібопродуктів вартістю 53 млн грн

Нежитлові будівлі та споруди Кобеляцького комбінату незаконно передали у приватну власність філії ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України"

Прокуратура Полтавщини повернула державі з незаконної приватної власності Кобеляцький комбінат хлібопродуктів площею 64 тис кв. м. і вартістю 53 млн грн. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

Суд визнав незаконним відчуження комбінату у приватну власність майнового комплексу філії Публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України". Рішення щодо передачі у 2012 році ухвалив виконавчий комітет Бутенківської сільської ради і видав два свідоцтва про право приватної власності на це нерухоме майно. Як результат, хлібоприймальне підприємство було приватизоване без правових підстав.

Зазначені рішення та свідоцтва про право власності було видано без документів, що підтверджують зміну форми власності цілісного майнового комплексу з державної на приватну. Окрім того, згідно законодавства Кобеляцький комбінат хлібопродуктів не підлягав приватизації.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини вимагає повернути до державної власності 18 га земель водного фонду, які були незаконно надані у приватну власність для ведення селянського господарства. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава