На Полтавщині оштрафували чергового "забудькуватого" високопосадовця

Керівник підрозділу "Миргородводоканалу" був покараний за несвоєчасне подання декларації

На Полтавщині керівника одного з структурних підрозділів "Миргородводоканалу" визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини. 

Обіймаючи посаду начальника служби водовідведення та очистки води, він проігнорував ЗУ "Про запобігання корупції" і не подав щорічну декларацію у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Посадовця визнали винним і оштрафували.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що проректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського покарали за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Посадовець не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані і був оштрафований.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава