ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині пенсіонерам-переселенцям перестали платити пенсію

Кабмін вніс деякі зміни у постанову щодо питань здійснення соціальних виплат переміщеним особам
Depo.
21 червня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Згідно нововведень, у Полтавській області призупинили соціальні виплати для 2,5 тис. тимчасово переміщених осіб. Про це розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на УНН Центр.

"Постановою Кабінету Міністрів України № 365 затверджені від 8 червня цього року деякі зміни щодо порядку соціальних виплат. Згідно законодавства, змінився механізм призначення та контролю виплат. Для продовження соціальних виплат необхідно підтвердити походження фізичної ідентичності, в іншому ж випадку призупиняється. Тобто, людина має належно оформити документи, мати підтвердження та довідки з тимчасово окупованих територій. За умови всіх необхідних документів та, власне, фізичної наявності особи, виплати одразу будуть поновлені. Зараз у Полтавській області виплати призупинені для близько 2,5 тис. осіб, з них близько однієї тисячі - пенсіонери. Усього ж на Полтавщині близько 12 тисяч тимчасово переміщених осіб", - повідомила Л.Корнієнко.

Посадовець запевнила, що протягом місяця питання буде урегульоване. Органами місцевої влади у області буде створено комісії, які призначають комісії та створюють робочі групи для перевірок місця проживання людей, яким було призупинено соціальні виплати.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на