На Полтавщині планують побудувати новий басейн

Будівництво спорткомплексу в Миргороді розраховане на два роки

У Миргороді на Полтавщині планують розпочати будівництво басейну, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на facebook Миргородської міськради.

2 млн грн на старт будівництва, із загальної вартості спортивного об’єкту у 81 млн грн, прописані у розпорядженні Кабміну №365-р від 5 червня. В подальшому проект ймовірно включать до фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік.

Будівництво басейну планується в одній локації з міським стадіоном "Старт", тобто Миргород матиме відразу цілий спортивний комплекс. Згідно з документацією, будівництво розраховане на два роки. Замовником робіт буде виступати Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, який і буде проводити тендер.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині у Лубенському районі тривають ремонтні роботи в рамках реконструкції автодороги М-03 "Київ – Харків". Підрядники влаштовують вирівнюючий шар покриття по лівому проїзду автошляху поблизу селі Засулля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава