ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині працювала незаконна заправка

Слідчими розпочато кримінальне провадження стосовно діяльності незаконної газової заправки
Depo.
10 листопада 2015 15:58
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині працювала незаконна заправка
На Полтавщині припинили діяльність незаконної заправки

З відповідною заявою про функціонування автозаправки до правоохоронних органів звернулися представники Української асоціації скрапленого газу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на УМВС Полтавщини.

Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст. 241 Кримінального кодексу України (забруднення або інші зміна природних властивостей атмосферного повітря шкідливим для життя, здоров'я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля).

На Полтавщині припинили діяльність незаконної заправки - фото 1

Газова заправка діяла без відповідної проектно-виконавчої та дозвільної документації, зокрема без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, внаслідок чого протягом тривалого часу вказана АГЗ при проведенні господарської діяльності здійснювала викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без отримання спеціального дозволу, чим порушила вимоги ст.11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

Під час обшуку правоохоронці вилучили автомобільний напівпричіп зі скрапленим газом, спеціальну цистерну та колонку для відпуску газу, а також інше обладнання, яке використовувалось для зберігання та продажу скрапленого газу. Після документування роботи даного пункту і отримання доказів його незаконної діяльності, слідчі отримали ухвалу суду на проведення обшуку та припинили його діяльність.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава