UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Полтавщині продовжують штрафувати депутатів-корупційників

Депутат сільради у Кременчуцькому районі "забув" повідомити НАЗК про спадщину

На Полтавщині визнано винним та покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, депутата однієї з сільських рад Кременчуцького району. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини.

Встановлено, що депутат Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району, будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", несвоєчасно сповістив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані після набуття у власність спадщини.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Чоловіка визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією та накладено на нього стягнення у виді штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що секретаря Господарського суду Полтавщини, який не повідомив про суттєві зміни в майновому стані після набуття у власність спадщини, теж було покарано за корупційне правопорушення.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook