На Полтавщині продовжують штрафувати "забудькуватих" посадовців

Працівника "Полтавської установи виконання покарань №23" покарали за несвоєчасне подання декларації

Старшого корпусу відділу режиму і охорони ДУ "Полтавська установа виконання покарань №23" визнали винним і покарали за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавщини.

Будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", посадовець не подав декларацію перед звільненням у передбачений законодавством строк.

Прокурори забезпечили участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Працівника державної установи визнали винним і наклали на нього стягнення у виді штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині службовця Державної казначейської служби у Кременчуцькому районі визнали винним та покарали за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Заступник начальника Управління ДКС не подав декларацію за 2017 рік у передбачений законодавством строк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава