ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині селяни облаштували наметове містечко під свинокомплексом у Біликах

Місцеві жителі вимагають закриття свинокомплексу, який їх труїть
Depo.
15 серпня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині селяни облаштували наметове містечко під свинокомплексом у Біликах
На Полтавщині селяни облаштували наметове містечко під свинокомплексом у Біликах

Уже кілька днів триває протест мешканців селища Білики Кобеляцького району біля свинокомплексу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуг.Today.

Як повідомляють у соцмережах, неподалік підприємства навіть розбили кілька наметів. Головна вимога мітингувальників - закриття скандально відомого комплексу ТОВ "Сільські традиції", збудованого 2011 року.

Стало відомо, що на місце для врегулювання ситуації 14 серпня поїхав перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, що свинокомплекс збудували із порушенням будівельних та екологічних норм на місці колишнього корівника. Раніше підприємство мало іншу назву - "Бєлгранкорм-Полтавщина2 і належало до групи російських компаній. Зараз відомо, що підприємство має іншого власника, бере участь у соціальному житті району, допомагає українській армії.

На Полтавщині селяни облаштували наметове містечко під свинокомплексом у Біликах - фото 1

Керівництву комплексу закидають відсутність очисних споруд, використання води зі свердловини, яка сягає артезіанського горизонту через що у людей зникає вода із колодязів, постійний сморід. Неодноразово створювали спеціальні комісії, зобов’язували підприємство до сплати штрафів за нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Навесні поточного року рішенням спеціально створеної комісії з питань екологічної катастрофи у Біликах керівництву свинокомплексу дали час до 15 жовтня, аби усунути всі недоліки.

Якщо ж умови не будуть виконані, то обласна рада звертатиметься до Мінекології з проханням сприяти закриттю свинокомплексу.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на