ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині у районній лікарні відмовляються запускати ретген-апарат

Медзаклад не доплатив за техніку, тож апарат стоїть без діла
Depo.
1 серпня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

У Пирятинській районній лікарні не можуть запустити рентген-апарат, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу обласної ради.

Його привезли, змонтували, але фірма-постачальник не запускає апарат, бо за нього не заплатили. Як повідомив головний лікар лікарні Олександр Гаркавенко, ціна питання - 1,5 млн. грн, з яких 500 тисяч готові розділити між собою міський і районний бюджети.

Де ж взяти ще один мільйон гривень на залагодження справи і для збереження "обличчя" пирятинського закладу охорони здоров'я?

"Під час найближчої сесії обласної ради я запропоную депутатам виділити ці кошти з бюджету. Однозначно, проблему потрібно вирішувати. Тим більше, місцева громада готова взяти участь у цьому проекті. Думаю, що у нагоді стане допомога депутатів обласної ради від Пирятинського району, зокрема члена бюджетної комісії Андрія Сімонова", - вважає голова обласної ради.

Крім того, не вистачає коштів на Центр матері в Пирятинської райлікарні, який почали реконструювати ще в 2012 році. Але тепер проект, вартість якого 24 млн грн, зупинився, встигли освоїти тільки 8 млн.грн. на утеплення стін.

"Треба ще 16 млн.грн. на заміну інженерних мереж, ремонт. Після цього ми отримаємо пологовий комплекс європейського рівня, в якому зможуть народжувати мешканки не тільки Пирятинського, а й сусідніх районів", - стверджує головний лікар.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на