На Полтавщині у Решетилівському ліцеї завершують будівництво спорткомлексу

У спорткомплексі Решетилівського аграрного ліцею роботи планують завершити до кінця року
Depo.
11 листопада 2016 16:40
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині у Решетилівському ліцеї завершують будівництво спорткомлексу
На Полтавщині у Решетилівському ліцеї завершують будівництво спорткомлексу

Відновлювальні роботи, які стартували на спортивному об'єкті у Решетилівці, незважаючи на примхи погоди, успішно виконуються. Сам будівельний проект перетерпів кілька поетапних змін, у результаті яких Полтавщина отримає сучасний спорткомплекс, який зможе приймати змагання всеукраїнського рівня, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу облради.

На реалізацію проекту, за ініціативою голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, виділили 9,5 мільйони гривень з обласного бюджету.

"Найголовніше - в короткий строк вдалося перекрити дах головного корпусу, і тим самим врятувати його від холодів та вологи. Також на сьогодні завершена прокладання електросистеми. Одним із головних акцентів у роботі ми зробили на енергоефективності спорткомплексу. Зараз триває утеплення фасаду будівлі, заміна вікон на енергозаощадливі склопакети. От і відповідь скептикам на мою ініціативу - створити на Полтавщині гідний спорткомплекс", - повідомив голова Полтавської обласної ради.

Будівля спортзалу Решетилівського аграрного ліцею - ровесник Незалежної України - понад 25 років не могли закінчити і ввести в експлуатацію. Незважаючи на численні перевірки та наради, об'єкту загрожувало руйнування. Офіційні роботи по відновленню роботи спорткомплексу та введенню його в експлуатацію офіційно розпочались 6 вересня цього року. 

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці