ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині учасникам АТО замість оздоровлення пропонують гроші

Уже в лютому 2016-го, під час четвертої хвилі демобілізації, в область має повернутися ще близько двох тисяч осіб
Depo.
7 грудня 2015 16:28
ФОТО: depo.ua

До кінця року всі полтавці, які брали участь в антитерористичних операціях, і виявили бажання оздоровитися, пройдуть соціальну адаптацію та медичне лікування. Нині в Полтавській області на ці цілі вже витратили більше 7,5 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на обласне телебачення "Лтава"

На Полтавщині питання оздоровлення учасників АТО серед пріоритетних. Станом на 1 грудня 2015-го на обліку в реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 3940 учасників бойових дій. Із них 57 інвалідів війни та 100 сімей загиблих. Для них уже закупили 1680 путівок, що становить 84% від потреби. До кінця року заплановано придбати ще 330 путівок.

Фахівці районних та міських центрів соціальних служб відвідали 2891 сім’ю військовослужбовців, які проходили службу на сході країни. На кожну з них завели відповідний соціальний паспорт. Уже в лютому 2016-го, під час четвертої хвилі демобілізації, в область має повернутися ще близько двох тисяч осіб.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко роботу соціальних служб відзначив. Разом із тим нагадав, що її припиняти не можна. І сподівається на підтримку новообраної Полтавської обласної ради. Крім цього, Головко вважає, що АТОшникам треба виплачувати компенсації замість путівок, щоб вони самі вирішували, як ці гроші витрачати.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте!