ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині утворять п'ять місцевих прокуратур

Районні, міські та міжрайонні прокуратури залишаться в минулому
Depo.
24 липня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Відповідно до закону України "Про прокуратуру" підписаного нещодавно Президентом України, 23 районні, 3 міські та 2 міжрайонні прокуратури розформують, передає Полтава.depo.ua із посиланням на "В Полтаве.info".

5 місцевих прокуратур знаходитимуться у Кобеляках (8 районів), Кременчуці (Кременчук і район, Комсомольськ), Лубнах (8 районів і Лубни), Миргороді (7 районів і Миргород), Полтаві ( Полтава та район).

Президент України наголосив на необхідності реформування радянської системи прокуратури заради знищення корупції, тож невдовзі на зміну Генпрокуратурі, міським та міжрайонним прийдуть місцеві, військові та спеціалізовані антикорупційні прокуратури.

Нагадаємо, на Полтавщині оголошено конкурс на посади керівників 5 вищевказаних підрозділів прокуратури та їхніх заступників. Прокуратура має надію. що реформоване відомство може надійно протистояти корупції, незважаючи на роботу у відомстві старих кадрів. Заробітна платня, за словами заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе, у прокурорів зростатиме за рахунок скорочення штату.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.