ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині в'язні оголосили масовий протест та відмовилися від їжі

Протестують у колонії №9
Depo.
2 серпня 2016 09:01
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині в
На Полтавщині в'язні оголосили масовий протест та відмовилися від їжі

Екс-глава державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький заявив, що в Полтавській виправній колонії №9 зеки почали масовий протест, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Фейсбук Старенького.

"Тепер вже масова непокора у Полтавській області. Колонія №9. Відмова від їжі від роботи в половини засуджених. Ситуація розвивається декілька днів. Маховик розкручується все сильніше -Кіровоград, Коцюбинське, Полтава. Може вже хтось в країні займеться цим?", - йдеться в повідомленні.

На Полтавщині в'язні оголосили масовий протест та відмовилися від їжі - фото 1

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла в першому читанні пакет законів про більш гуманне утримання ув'язнених. Обрано європейський шлях розвитку країни, тому необхідно позбутися тоталітарних та "гулагівських" методів покарання.

Зазначимо, з 2001 року колонія стала називатися колонія-поселення для осіб, які вчинили умисні злочини. Також був відкритий виправний центр. З 2004 року виправний заклад став називатися колонією мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання. Повна її назва - Машівска виправна колонія УДДУПВП в Полтавській області (№ 9).

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на