ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині всі дільниці відкрились вчасно та без порушень законодавства

На деяких дільницях є проблеми з матеріально-технічним забезпеченням
Depo.
17 липня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua

Станом на 8:00 в виборчому окрузі 151 всі виборчі дільниці відкрились вчасно, повідомляє Depo.Полтава посілаючись на "Опору".

Проте, на деяких дільницях спостерігається недостатня матеріально-технічні забезпеченість.

Відтак, деякі дільниці не мають автомобілів для виїзних голосувань та недостатня кількість скриньок. Щодо автомобілів, то за словами голови ОВК Інни Демчук, члени дільничних виборчих комісій могли просто відмовитись від автомобілів: «Це питання ніде не регламентоване, тому члени комісії можуть просто пішки дійти до виборців, що голосують вдома. В такий спосіб вони можуть зекономити кошти, бо бюджет на ці вибори дуже низький», - каже Демчук.

Також є певні проблеми й зі скриньками для бюлетенів. За словами Демчук, така проблема дійсно існує на деяких дільницях. Проте дану проблему члени ДВК мали вирішити ще вчора під час засідання.

Згідно частини 6 статті 83 Закону «Про вибори народних депутатів», кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня - не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика - не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок.

Нагадаємо, ВО 151 налічує 216 виборчих дільниць.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на