На Полтавщині за махінації з бюджетними коштами судитимуть директора будівельної фірми
Підприємець завищував вартість робіт під час ремонту шкіл та лікарні в Глобинському районі
- Полтава
-
6 березня 2019 09:56

На Полтавщині до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства, якого обвинувачують у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.ч. 3, 4 ст.191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно у великому розмірі), ч.1 ст.366 (службове підроблення), ч.2 ст.15, ч.4 ст.191 (закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинений у великому розмірі), ч.1 ст.172 (грубе порушення законодавства про працю), ч.1 ст.367 (службова недбалість) КК України. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.
В 2017 році між відділом освіти виконавчого комітету Глобинської міськради та директором приватного підприємства було укладено два договори на виконання робіт із капітального ремонту приміщення Глобинської та Пирогівської ЗОШ І-ІІІ. Згідно цих договорів підряду були складені акти приймання виконаних будівельних робіт. На підставі актів та довідок про вартість виконаних будівельних робіт відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради заплатив кошти на рахунок підприємства.
Втім, з'ясувалося, що директор ПП включив до актів виконаних будівельних робіт завідомо недостовірні відомості щодо обсягів та вартості виконаного, а в подальшому подав їх для оплати за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого незаконно заволодів бюджетними коштами на загальну суму майже 260 тис. грн.
Також підприємство стало переможцем у відкритих торгах на закупівлю робіт із реконструкції даху хірургічного корпусу Глобинської центральної районної лікарні. Між Глобинською ЦРЛ та підприємством було укладено договір на виконання робіт. Директор підприємства, за аналогічною схемою, до акту приймання виконаних робіт вніс недостовірні відомості, які не відповідають фактично проведеним роботам, а обсяги по окремим видам робіт перевищують фактичні. Але адміністрація лікарні не допустила незаконну виплату бюджетних коштів на суму майже 210 тис. гривень. Разом із цим, під час проведення будівельних робіт по реконструкції даху хірургічного відділення Глобинської ЦРЛ, в зв'язку із невжиттям заходів до збереження будівлі, через потрапляння атмосферних опадів відбулося псування хірургічного корпусу Глобинської ЦРЛ, внаслідок чого державі спричинено збитки у сумі 178 тис. грн.
З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків на рахунки підприємства та житлову квартиру директора накладено арешт. Зловмиснику загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини вимагає повернути до державної власності 18 га земель водного фонду, які незаконно надані у приватну власність особам для ведення особистого селянського господарства.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:19На Полтавщині через повітряну атаку поранено цивільного
- 20:59По 15 років вʼязниці загрожує шахраям, які ошукали щонайменше 20 українців на понад 800 тис. грн ФОТО
- 10:20На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ ФОТО
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 11:23Контрабанда наркотиків із США: Судитимуть членів організованої групи
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 07:15Окупанти вдарили дронами по Полтаві, є руйнування
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 08:16Ворог вночі 25 березня атакував Полтавщину ударними дронами. Є потерпілі ФОТО
- 10:53На Полтавщині військовозобов'язаний прострелив ногу працівнику ТЦК
- 22:35Зеленський відреагував на розмову Трампа з Путіним: Уже в найближчі місяці очікуємо максимальний наступ окупантів на нашу територію Відео
- 12:38Замовив вбивство підприємця: На Полтавщині 10 років в'язниці отримав староста округу
- 08:32Ворог атакував Полтавщину дронами. Що відомо про наслідки
- 15:49Чернишов прогнозує повернення з-за кордону після війни до 70% українців
- 08:18На Полтавщині понад 1000 споживачів без світла через атаку дронів