На Полтавщині запрацювала перша в Україні автостанція з прийому стічних вод

Збудована у Кременчуці станція працює в автоматичному режимі та не вимагає присутності персоналу

На Полтавщині запрацювала перша в Україн…

На Полтавщині у Кременчуці запрацювала перша в Україні автоматична станція прийому стічних вод з територій, що не забезпечені каналізаційною мережею. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

Сюди здебільшого привозять стоки з приватних будинків на лівобережній частині міста. Заступник технічного директора КП "Кременчукводоканал" Роман Міхєєв розповів, що тривалий час відходи та стічні води зливалися хаотично, що призводило до погіршення екологічного стану у місті. Аби вирішити цю проблему, влада вирішила реалізувати проект із будівництва зливової станції, яка працює в автоматичному режимі та не вимагає присутності персоналу. 

За словами комунальника, кожен приватний підприємець, який займається таким видом діяльності та перевозить рідкі стічні води, забезпечений спеціальним магнітним ключем. Пройшовши за його допомоги ідентифікацію, водій асенезаторської машини підключає шланг до станції і та, в свою чергу,  приймає рідину. 

У Кременчуці планують збудувати ще декілька таких об'єктів, один з яких розташовуватиметься поблизу залізничного вокзалу на території СП - 1, а інший - на території Крюківських очисних споруд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook