На Полтавщині затримали військового - хабарника

Старший лейтенант вимагав від контрактников щомісячно 100 грн на "потреби підрозділу"
Depo.
15 листопада 2016 18:14
ФОТО: depo.ua

На Полтавщині викрито заступника командира батальйону, який щомісячно вимагав від військовослужбовців сплачувати йому "данину", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України спільно з оперативними працівниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області та Управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито на одержанні неправомірної вигоди в розмірі 2480 гривень тимчасово виконуючого обов’язки заступника командира батальйону охорони з виховної роботи однієї з військових частин.

Установлено, що впродовж вересня-листопада 2016 року старший лейтенант за посередництва командирів відділень, щомісячно вимагав від військовослужбовців за контрактом грошові кошти в розмірі 80-100 грн на потреби підрозділу. У разі відмови, він погрожував перешкоджати їм в проходженні служби, безпідставно накладати стягнення та зменшувати розмір преміювання.

Упродовж вказаного періоду задокументовано 4 факти передачі коштів за не притягнення до дисциплінарної відповідальності військовослужбовців  на загальну суму 5460 гривень.

Під час одержання чергової неправомірної вигоди, він був затриманий працівниками військової прокуратури Полтавського гарнізону.

На даний час готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

Проводяться першочергові слідчі дії.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".