UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Полтавщині затримали жінку, що готувала теракт на замовлення РФ

На Полтавщині правоохоронці підозрюють місцеву жительку у підготовці теракту 

Журналіст відділу новин
На Полтавщині затримали жінку, що готува…

Про це повідомляє Офіс генпрокурора, передає Depo.Полтава.

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури 30-річній жительці Полтавщини повідомлено про підозру у придбанні, зберіганні вибухового пристрою без передбаченого законом дозволу та готуванні терористичного акту за попередньою змовою групою осіб.

За даними слідства, у березні цього року жінка у месенджері Телеграм за грошову винагороду погодилася виконати завдання куратора з РФ – здійснити терористичний акт в одному з населених пунктів Полтавщини.

Виконуючи вказівки куратора, підозрювана придбала необхідні компоненти та в орендованій квартирі виготовила вибуховий пристрій. З метою його активації вона купила в інтернеті GSM-модуль та планувала замовити акумуляторну батарею.

Завдяки скоординованим діям правоохоронців теракту вдалося запобігти, а підозрювану – затримати. Наразі вона перебуває під вартою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme