ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині завершив роботу унікальний табір для АТОвців та їхніх родин

Подібний вид відпочинку військовослужбовців з сім'ями на Полтавщині - перший
Depo.
1 серпня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині завершив роботу унікальний табір для АТОвців та їхніх родин
На Полтавщині завершив роботу унікальний табір для АТОвців та їхніх родин

У табір "Джерело", що у Новосанжарському районі, із різних куточків України на відпочинок завітали 15 родин. Подібний вид відпочинку військовослужбовців з сім'ями на Полтавщині - перший, повідомляє Depo.Полтава

Сімейний відпочинок організували волонтери "Полтавського батальйону небайдужих" спільно з Управлінням Полтавської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату. Географія гостей табору - це не лише наш край. Приймали родин учасників бойових дій на сході України з Івано-Франківська, Києва, Дніпра та Харківщини. Чотири дні - із 23 по 26 липня - на березі бурхливої Ворскли, посеред лікувального лісу і в гарній компанії однодумців промайнули наче мить. Та й програму організатори скомпонували так, аби увесь вільний час таборовиків проходив із користю.

На Полтавщині завершив роботу унікальний табір для АТОвців та їхніх родин - фото 1

А за насиченням дозвілля табір можна назвати цілковито укомплектованим. Ранкова йога, спортивні змагання, риболовля, малювання та творчі майстер-класи, мотузкові тренінги, прогулянки з кіньми, вистави за участі собак, заняття з опішнянськими гончарами, концерти від Новосанжарських бандуристів, скрипалів, подорожі на смарагдового кольору озеро, перегляди фільмів, співи біля вечірньої ватри. Окрім того, спілкування з психологами та священиками.

На святкове відкриття табору відділ "Полтавських галушок ПБНу" приготував свою фірмову страву, яка знана по всьому східному фронту.

На Полтавщині завершив роботу унікальний табір для АТОвців та їхніх родин - фото 2

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на