ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокурор Полтавщини змінив свою область на столичний район

Ян Стрелюк, майже рік тому переведений з Києва на Полтавщину, знову відізваний до столиці
Depo.
19 серпня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua

На Полтавщині призначать нового прокурора області. Сьогодні прокурор Полтавщини Ян Стрелюк наказом Генпрокурора переведений служити в прокуратуру одного з районів Києва на посаду районного прокурора, повідомляє кореспондент Depo.Полтава

Цим же наказом, виконувачем обов'язки обласного прокурора, призначений перший заступник Юрій Кравченко. Однак, за даними джерела в обласній прокуратурі, у відомстві вже сьогодні очікують наказу про офіційне призначення обласного прокурора.

За наявною інформацією, вже колишнього прокурора Полтавської області Яна Стрелюка пов'язують дружні стосунки з кременчуцьким бізнесменом і політиком, депутатом міськради Євгеном Холодом. У той же час у Стрелюка "не склалися" відносини з прокурором Кременчука Григорієм Кондратенко. А останнім часом голова Полтавської обласної ради Петро Ворона публічно звинуватив Стрелюка у корупції. 

Нагадаємо, перед призначенням в Полтавську обласну прокуратуру Ян Стрелюк працював заступником прокурора Києва. Стрелюк - 1977 року народження. В органах прокуратури з 1998 року.


Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.